KONST / Litografier / Färglitografi 11119122
nr 1111 9122
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), 116/300, signerad, 75x56
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:25:29
350 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer